joi, 2 iulie 2009

Acestea sunt cateva fotografii d ela filmarile pentru

"Prabusirea casei Usher


In rolul Karlei Usher, Teodora Andronic: o  femeie simpla care lucreaza in doua schimburi: noaptea  moravuri usoare iar ziua vinde icoane pictate pe sticla de manuta ei :)


Ce frumos: pe aproape de final, dupa ce i/a facut de petrecanie sefului ei, tipa este aproape beata critza. Si se uita putin la icoana Maicii Domnului... 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu